Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę "SANTECH" Z.U.H.P., która na rynku branży sanitarnej i grzewczej działa już od 1980 roku. Jest to firma o kapitale prywatnym. W roku 1998 rozszerzyliśmy działalność. W oparciu o nowoczesne linie technologiczne rozpoczęliśmy produkcję głównie stolarki okienno-drzwiowej z PVC i ALU. Zajmujemy się również produkcją fasad, ogrodów zimowych, witryn i ścianek działowych.

Aby zaspokoić wzrastające wymagania naszych Klientów oferujemy szeroką gamę profili oraz szyb zarówno pod względem potrzeb technicznych, estetycznych jak i funkcjonalnych.

Swoją działalność usługowo-handlowo-produkcyjną prowadzimy w obiektach przy ul. Białka 46 w Białej Podlaskiej. Na terenie firmy zlokalizowane jest biuro handlowe, dział administracyjno-księgowy, dział techniczny, montownia stolarki aluminiowej, magazyn profili oraz akcesoriów. Nasza baza produkcyjna wyposażona jest w nowoczesne maszyny co gwarantuje wysoką jakość towarów i usług.

Naszym celem jest zadowolenie Klienta poprzez zapewnienie mu profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Nasza działalność nie ogranicza się tylko do sprzedaży ale oferujemy też usługi montażowe oraz serwisowe. Zapewniamy bezpłatne doradztwo techniczne, projekty oraz bezpłatny transport.